YÜZ GERME AMELİYATI

0

İnsanlar yaş olarak, ağırlık etkileri, güneşe maruz kalma ve günlük hayatın en belirgin izlerini yüzlerinde taşırlar. Burun ve ağız arasında derin creases formu olan jawline durgun ve jowly yetişir; kıvrım ve yağ mevduat boyun çevresinde görünür.

Bir Facelift (teknik rhytidectomy olarak) bu yaşlanma sürecini durduramaz bilinir. Nedir bu “yapabilirim geri saati,” aşırı şişman kaldırarak yaşlanma en görünür işaret iyileştirilmesi, temel kasların sıkılaştırılması ve yüz ve boyun deri redraping. Bir facelift tek başına yapılabilir veya alin asansör, göz kapağı cerrahisi veya burun yeniden gibi diğer prosedürleri ile birlikte.

Eğer bir facelift düşünüyorsanız, aşağıdaki bilgileri yordamı temel bir anlayış bu nasıl yapılır yardım edebilir ve ne bekleyebilirsiniz sonuçlar verecektir. Bu yana bir çok bireysel hasta ve cerrah bağlıdır Bu, tüm sorulara cevap veremez. Lütfen cerrah Anladın değil hakkında bir şey istiyoruz. Ayrıca Beverly Hills bir facelift hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

EN İYİ ADAYLAR BİR FACELIFT İÇİN

Bir facelift için en iyi adayın bir erkek veya kadın olan yüz ve boyun ise sarkma, ama başladık olan cilt hala bazı esneklik ve kimin kemik yapısı ve güçlü tanımlanmış. Çoğu hasta da kırklı yıllar içinde sixties, ama facelifts başarıyla yetmişlerde veya seksenini de insanlar üzerinde yapılabilir.

Bir facelift görünüyorsun yapabilirsiniz genç ve taze ve kendinizi geliştirmek Mayıs-sürecinde güven. Ama sen, ne de tamamen farklı bir görünüm vermek değil de, sağlık ve gençlik canlılığını geri yükleyebilirsiniz. Önce ameliyat olması, karar dikkatle beklentileri hakkında düşünmek ve cerrah ile görüşmek.

TÜM CERRAHİ TAŞIR BAZI BELİRSİZLİK VE RİSK

Bir facelift uzman bir plastik cerrah tarafından yapılır, komplikasyonlar ve genellikle küçük nadir bulunmaktadır. Yine de, bireylerin büyük ölçüde kendi anatomisi değişiklik, fiziksel reaksiyonlar, ve şifa yeteneklerini ve sonucu tamamen öngörülebilir asla.

Ve anestezi için kontrol yüz kasları (genellikle), geçici enfeksiyon ve tepkiler Komplikasyonlar bu kan (a toplamı cerrah tarafından kaldırılmalıdır cilt altında hematom dahil) ve sinir yaralanması oluşabilir. Cilt Zayıf iyileşme en sigara etkileyecek gibi görünüyor.

Yakından öncesi ve sonrası ameliyat için cerrah tavsiyesine takip ederek riskleri azaltabilirsiniz.

SİZE CERRAHİ PLANLAMASI

Facelifts çok özel prosedürler vardır. Ilk istişare içinde cerrah, cilt ve kemik gibi yatan, yüzünü değerlendirmek ve ameliyat için gol tartışmak.

Senin doktorun sağlık koşulları için bu ameliyat sırasında veya sonrasında, kontrolsüz yüksek tansiyon, kan pıhtılaşma problemleri, ya da eğilim aşırı izleri kurma gibi sorunlara neden olabilir kontrol etmelisiniz. Eğer sigara içiyor ya da herhangi bir uyuşturucu ya da ilaç, özellikle Aspirin veya diğer ilaçlar pıhtılaşma etkiler alarak kendi cerrah söylemek emin olun.

Bir facelift için karar verirseniz, cerrah o teknikleri ve anestezi açıklayacağız ya da, tesisin nerede ameliyat yapılacaktır türü ve risk ve masrafları dahil kullanacağız. Varsa sorular, özellikle beklentileriniz ve sonuçlar hakkında endişeler konusunda doktorunuzdan çekinmeyin.

SİZE CERRAHİ İÇİN HAZIRLIK

Sizin cerrah nasıl cerrahisi, yeme ve sigara içme ilgili kurallar da dahil olmak üzere hazırlanması ile ilgili özel talimatlar ve almak veya bazı vitamin ve ilaçların önlenmesi verecektir. Dikkatle ameliyat daha sorunsuz git yardımcı olacak bu talimatları. Eğer duman, özellikle en az bir ya da iki hafta önce ve sonra ameliyat durdurmak için önemlidir; sigara cildin kan akışını engeller ve kesik alanları iyileşmeden engelleyebilir.

Eğer saç çok, onu ameliyat önce çıkmak için, bu süre de iyilesmektedir bu kadar izleri gizlemek için yeterli isteyebilirsiniz kısa.

Whether your facelift bir ayaktan veya yatılı olarak yapılmaktadır, birinin size ameliyat sonrası ana sürücüsüne ve düzenlemek gerekir gerekirse bir veya iki gün için size yardımcı olacak.

Nerede Ameliyat yapılacaktır

Bir facelift cerrah ofisinde tabanlı tesis, bir ayakta cerrahi merkezinde veya bir hastanede gerçekleştirilebilir. Genellikle bir ayakta temelinde gerçekleştirilebilir fakat bazı cerrahlar bir gün genel anestezi kullanmak için hastalar hastanede tedavi Mayıs Şeker hastalığı veya yüksek tansiyon gibi belirli koşullar ameliyat sonrası ve izlenmesi gerektiğini de kısa bir yatılı kalmak gerekebilir.

ANESTEZİ TÜRLERİ

En facelifts Lokal anestezi altında, bir yatıştırıcı ile birlikte size uyuşuk için yapılmaktadır. Uyanık ancak ve yüz ağrısı için duyarlı olacak rahat olacak. (Ancak, bazı veya ara sıra rahatsızlık tugging hissediyorum Mayıs)

Bazı cerrahlar genel anestezi tercih ederim. Bu durumda, işlem üzerinden uyku edeceğiz.

Ameliyat

Eğer birden fazla işlem yapılması yaşıyorsanız bir facelift genellikle birkaç saat ya da biraz daha uzun sürer. Kapsamlı prosedürler için bazı cerrahlar iki ayrı oturumları zamanlayabilirsiniz.

Her cerrah kendi şekilde prosedürü yaklaşımlar. Bir anda karşısında bazı tam bir yana, diğerleri geri taraflar arasında hareket ettirin. Incisions verilmiş yerleşimi ve olayların sıra sizin yüz yapısı üzerinde ve cerrah’s tekniği bağlıdır.

Incisions genellikle tapınak bulunan saç çizgisi üzerinde, kulak önünde doğal bir satırda kulak önünde bulunan kıkırdak (veya) içindeki genişletmek, başlaması ve daha az kafa derisi ve kulak memesi arkasında devam ediyor. Eğer boyun eser de çene altında yapılan küçük bir yarma ihtiyacı var.

Genel olarak, cerrah, yağları ve aşağıdaki kas gelen deri ayırır. Yağ trimmed veya boyun ve çene çevresinde gelen kontur geliştirmek için suctioned. Cerrah daha sonra, temel kas ve membran tightens geri cilt çeken ve aşırı kaldırır. Dikiş doku katmanları güvenli ve incisions yakın; Metal klipler kafa derisi üzerinde kullanılabilir.

Ameliyat sonrasında, küçük, zayıf bir tüp geçici olarak kulak arkasındaki derinin altına bu toplayabiliriz herhangi bir kan göçü için yerleştirilebilir. Cerrah da gevşek bandaj olarak çürüme en aza indirmek ve şişme başını kesmek Mayıs

Sonra CERRAHİSİ

Burada ameliyat sonrası genellikle ciddi rahatsızlık değildir; varsa, bu acı ilaç için cerrah tarafından reçete ile azaltılabilir. (Ağır veya devamlı ağrı veya ani yüz şişmesi için cerrah hemen bildirilmelidir.) Deri bazı uyuşukluk gayet normaldir; birkaç hafta veya ay içinde kaybolur.

Doktorunuz başkanı olarak hala mümkün birkaç gün için cerrahi sonrası için yüksek tutmak için size Mayıs aşağı şişme.

Bir dren takılı tamamlanıncaya kadar silinecektir bir veya iki gün sonra ameliyat. Bandajlar, zaman kullanılan, genellikle kaldırılır bir ila beş gün sonra. Pale, bereli at ve şaşıracaksınız musunuz kabarık görmek yüz. Sadece unutmayın normal görünümlü olacak birkaç hafta içinde.

Için dikiş çoğu beş gün sonra kaldırılır. Sizin kafa derisi uzun iyileşemeyen ve dikiş veya metal kliplerin saç çizgisi için bir kaç gün daha kaldı olabilir sürebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.